4 3 6 2 1 5

Referencje

Klient: Rolnik
 
"Agencja SUPERB Communications została wybrana przez zarząd firmy Rolnik do współpracy w 2004 roku. 
 
Do zadań agencji od początku współpracy, należą działania media relations, opracowywanie strategii działań PR zgodnej z polityką informacyjną jak i marketingową marki, prowadzenie biura prasowego oraz doradztwo reklamowe dla brandu ROLNIK. 
 
W trakcie kilkuletniej współpracy, SUPERB wykazało się wszechstronną wiedzą, doświadczeniem i skutecznością. Agencja SUPERB PR to bez wątpienia partner godny zaufania. Z przyjemnością rekomenduję usługi agencji innym podmiotom. "  
 
Krystyna Dyga - Dyrektor handlowy 
 
 

Klient: Filofarm
 
"Z pełną odpowiedzialnością chciałbym zarekomendować Agencję SUPERB Communications potencjalnym Klientom. We współpracy z firmą SUPERB  na odnotowanie zasługuje ich skuteczność oraz wysokie kompetencje osób w niej pracujących. Dzięki prowadzonym działaniom PR dla naszych marek (Silimax, Filomag, Cardiofil, Aspargin) firma Filofarm wzmocniła świadomość wszystkich preparatów, jak i zwiększyła ich sprzedaż. Zakomunikowała również pacjentom konieczność działań profilaktycznych i przewagę naszych leków na rynku aptecznym".  
 
Jarosław Sobolewski - Kierownik działu marketingu

 

Klient: Goliard

"Z agencją SUPERB Communications podjęliśmy współpracę ze względu na rekomendację ich usług od jednego z naszych partnerów biznesowych. I to była dobra decyzja. Jesteśmy  zadowoleni z kreatywności i profesjonalizmu, a także pełnego zrozumienia dla potrzeb komunikacyjnych naszej firmy. Dzięki temu współpraca przynosi nam oczekiwane korzyści wizerunkowe".

Grzegorz Nicpoń - Dyrektor ds. marketingu i handlu

  
 
Klient: Galderma
 
"Serdeczne podziękowania za miłą współpracę dla firmy SUPERB PR. Państwa profesjonalizm i zaangażowanie pozwoliły na zaistnienie preparatu Cetaphil w tytułach prasowych, które docierają do naszej grupy docelowej i zaistnienie w świadomości pacjentów. Życzymy Państwu dalszych sukcesów i wyrażamy nadzieję na współpracę."  
 
lek. med. Elżbieta Misztal - Product manager 
 

Klient: ASCO 
 
"Prawdopodobnie najbardziej skuteczna agencja zajmująca się PR produktu na rynku."  
 
Tomasz Gutek - Dyrektor handlowy 
 

Klient: Carey Agri International Poland

„Współpracując z agencją SUPERB Communications miałam okazję przekonać się, iż jest to dynamiczny, pomysłowy i ambitny zespół profesjonalistów. Do tego wszystkiego po prostu sympatyczni ludzie. Polecam ich usługi innym firmom".

Agnieszka Majka - Brand manager marki EVIAN

biuro@aspr.pl

+48 22 678 51 20

+48 602 492 548

Wypełnij brief

© 2010 Agencja Superb.

Projekt i wykonanie: Rhema Press