2 4 3 1 6 5

Założyciele

Piotr Aleksandrów - Właściciel

Założyciel firmy SUPERB Communications. Z branżą promocyjną związany od 2001r. Pomysłodawca i organizator szkoleń dla top-managementu min. w firmach Nestle - Pacific sp. z o.o., Adriana S.A.; Pasaco sp. z o.o.

Absolwent Katedry Anglistyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu; Stypendysta Uniwersytetu Joensuu w Finlandii. Prowadził specjalistyczne kursy dla pilotów z zakresu procedury lotniczej. Członek The Chartered Institute of Marketing

Marzenie życia jest związane z hobby, czyli sportem – zobaczyć na żywo wszystkie cztery turnieje wielkoszlemowe, zagrać w przynajmniej jednym finale, no i oczywiście wygrać z Rogerem Federerem.

Sylwia Aleksandrów – Partner Zarządzający

Sylwia Aleksandrów pracuje w branży Public relations od 1999 roku. Pracowała w agencji Omnimedia (Klienci: Progress Software, Volvo Trucks,) i Active Communictions, gdzie obsługiwała projekty PR, głownie z sektora: Health Care (Klienci: Alima Gerber, Ferossan, Novartis Consumer Health i Roche). Doświadczenie zdobywała realizując w obu firmach działania public relations, m.in. w zakresie media relations, wydawnictw firmowych, organizacji konferencji, kampanii edukacyjnych, jak i spotkań środowisk opiniotwórczych. Prowadziła też dodatek o zdrowiu dla jednego z dzienników opiniotwórczych. Obecnie pracuje w agencji SUPERB Communications, której jest współwłaścicielką.

Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, Podyplomowego Studium Zarządzania Marką na SGH w Warszawie, Podyplomowego Studium Reklamy na Uniwersytecie Warszawskim oraz szeregu szkoleń i kursów z zakresu psychologii biznesu.

biuro@aspr.pl

+48 22 678 51 20

+48 602 492 548

Wypełnij brief

© 2010 Agencja Superb.

Projekt i wykonanie: Rhema Press