5 1 3 4 6 2

Firma

W 2001 roku zdecydowaliśmy się powołać do życia Agencję SUPERB o której Klienci będą mogli powiedzieć  - skuteczna firma. Dziesięcioletnia obecność naszej firmy na trudnym rynku jest dla nas dowodem na to, że można zatrudnić agencję nie tylko skuteczną ale i przyjazną Klientowi. 

Jesteśmy Agencją działającą w szerokim obszarze komunikacji marketingowej. Kierujemy się przeświadczeniem, że wyłącznie indywidualnie dobrana strategia, połączona ze spójną i efektywną kreacją umożliwiają wykreowanie odpowiedniego wizerunku marki o wieloletnim potencjale rynkowym. W celu uzyskania największej skuteczności przekazu wykorzystujemy synergię różnorodnych technik i kanałów komunikacji marketingowej. Oferujemy szeroki zakres rozwiązań marketingowych.

Agencję SUPERB tworzą ludzie, których celem jest wykonywanie zleconych usług  na poziomie przekraczającym oczekiwania naszych Klientów. Nasza siła i potencjał to ludzie posiadający odpowiednią wiedzę, praktyczne umiejętności oraz zaangażowanie. Specjaliści z zakresu marketingu, public relations oraz produkcji poligraficznej i reklamowej.

 Co nas wyróżnia spośród innych firm PR?

 Zawsze jesteś pod opieką kluczowych osób w firmie

 Dobrze inwestujemy budżet i czas Klienta – nie nakłaniamy Państwa do zbędnych działań

 Jesteśmy na TAK - natychmiast reagujemy na Państwa potrzeby, problemy, wątpliwości

biuro@aspr.pl

+48 22 678 51 20

+48 602 492 548

Wypełnij brief

© 2010 Agencja Superb.

Projekt i wykonanie: Rhema Press